Rondje Weert en IJzeren Man

Weert, Limburg, Nederland

Fietsroute: 115617

gebaseerd op 12 recensies

Aangeboden door: route.nl

53.0 km
03:06 h
933 kcal
84 m

Omschrijving

Je route gaat van start bij Brasserie ’t Blaakven. Weert ligt prachtig in het groen. Je fietst hier door het grensoverschrijdende landschap Kempen-Broek, waar je kunt kennismaken met uiteenlopende natuurgebieden. Zo kom je langs het recreatiegebied De IJzeren Man, waar je in het Natuur-en Milieucentrum leer je meer over de bijzondere flora en fauna in het Grenspark. Even later fiets je dwars door het Grenspark en ontdek je prachtige natuurgebieden zoals de Laurabossen. De Tungelerwallen is een mooi bosgebied met heide en stuifzand. Hier broeden de boomleeuwerik, boompieper en roodborsttapuit. Weert staat bekend om de vele molens: onderweg kom je bijvoorbeeld langs windmolen St. Anna. De Broekmolen is een onderslagmolen en behoort tot een landgoed waarop ook een grote boerderij ligt. De watermolen wordt gevoed door de Aabeek.

Hoogteprofiel

Routebeschrijving

# Beschrijving Afstand
Brasserie 't Blaakven (Geuzendijk , 6002 TA, Weert, Limburg, Nederland) 0.00 km
76
76 (Maarheezerhuttendijk, 6002SZ, Weert, Limburg, Nederland) 0.01 km
78
78 (6002NM, Weert, Limburg, Nederland) 2.56 km
77
77 (IJzerenmanweg, 6006RS, Weert, Limburg, Nederland) 4.19 km
42
42 (Bocholterweg, 6006TN, Weert, Limburg, Nederland) 7.21 km
79
79 (Keenterstraat, 6006PX, Weert, Limburg, Nederland) 8.02 km

Plaatsnaam register

Beoordelingen

gebaseerd op 0 recensies

Lees hieronder de ervaringen van anderen. Zo kom je erachter welke score de route heeft gekregen en kun je beslissen of deze route iets voor jou is. Veel plezier!

Embed deze pagina </>

Deel deze route

Zie Routiq in...
  • Routiq Logo Routiq-app
  • Browser Browser