Pannenkoekenhuis

LOTS Helvoirt

Bel ons Bezoek de website
Bij LOTS Helvoirt denken we soms net even iets anders over de pannenkoek. Wij hebben er onze missie van gemaakt om te breken met het stoffige imago van een pannenkoekenrestaurant. Als je bij ons naar binnen stapt, is dit direct te merken. We onderscheiden ons niet alleen op het gebied van ons interieur, maar ook op culinair gebied. Na een mooie fietstocht of een wandeling door onze prachtige omgeving kun je bij ons uitrusten en genieten van onze verrassende lunch- of pannenkoekenkaart. Liever een drankje met iets lekkers? Alles is mogelijk bij LOTS Helvoirt, dus graag tot ziens!

Bezoek ons

Oude Rijksweg 20
5268 BT Helvoirt
Noord-Brabant Nederland

Deel deze bezienswaardigheid

Zie Routiq in...
  • Routiq Logo Routiq-app
  • Browser Browser